Mark Vajšbejn

PHP, HTML5, CSS3, JS & Java

Ahoj!

Ahoj!

Tento web je zastaralý, a i jeho obsah už již k dnešnímu datu neodpovídá. Pokud se nebavíme o zkušenostech, které mám stále a dokonce určitě i na lepší úrovni. :-)

Připravují nový web.

Jmenuji se Mark Vajšbejn aka MaraIGI. Jsem 17 letej kluk co má zálibu ve webových technologiích, přesněji v těch, které na stránkách nejdou vidět, protože nadějný designer zrovna doopravdy nejsem. Někdy si sednu i k Jave a napíšu si do hry Minecraft nějaký plugin pro server, ale to už doopravdy pouze občasně, spíš, skoro vůbec.

Jak jsem již zmínil, tak sice nejsem žádný Picasso, každopádně i přes tento můj nedostatek jsem schopen lehce pracovat s grafickými programy a jakkoliv mírně nějaký ten obrázek nějak upravit a někdy i navrhnout.

Také si rád hraju s mašinkama, né s těma co jezděj po kolejích, i když jsou fajn, ale s takovými, na kterých běží nějakýten Linux, a dají se na nich spustit hezké věci, jako např. nějaký ten webserver, který právě teď běží, jinak by jste tento text nejspíše neviděli.. A když jsem to tak už zmínil, tak celý tento web běží na VPS, na kterém mám ještě pár dalších aplikací navíc.

A mezi mé další znalosti patří i schopnost mluvit, ano, nejspíše to umíte i vy, ale v dnešní době se na každém kroku nenajde člověk, který se plynule domluví v Ruském, Anglickém a Českém jazyce - tyto jazyky ovládám dobře (až velmi dobře) a dokáži se s nimi domluvit jak hovorově tak i písemně. A poté tu je ještě Německý jazyk ale ten už zdaleka neovládám na úrovních mých ostatních jazyků, které znám, v Němčině jsem pokročilý začátečník, většinou dokáži porozumnět - ale už né tak dobře mluvit či psát.

Ve volném čase si rád sednu k Teře (Tera Europe) což je docela jednoduché MMO RPG a někdy zavzpomínám i u Minecraftů, což je hra, kterou výrazná většina často odsuzuje jako hru špatnou a to kvůli komunitě co se zde na naší České scéně u této hry vybudovala. No.. a v létě se rád projedu na kole, je to prostě úžasnej pocit, strašně úžasná činnost na odreagování od těch blbejch technologiích, které využíváme skoro všichni a to denno-denně.